SP WINTER SPORT 500
SP WINTER SPORT 500
SP WINTER SPORT 500

SP WINTER SPORT 500

DUNLOP’un yeni SP WINTER SPORT 500 deseni karlı zeminde olduğu kadar ıslak zeminlerde de sağladığı üstün konfor ve güvenlik performansı ile sizi her zaman geleceğe taşır.

Teknik Özellikler Ebat Bul

TEKNİK ÖZELLİKLER

1
2
3
Birbirine Kenetli Kanallar

Birbirine kenetli derin ve keskin kanalların sağladığı mükemmel su tahliyesi sayesinde karlı zeminlerde olduğu kadar ıslak zeminlerde de tam yol tutuşu sağlar.

Tam Dairesel Profil

Tam dairesel profil yapısı karlı zeminlerde yüksek tutunma ve çekiş gücü sağlar.

3D Miura-ORI Teknolojisi

Bu vakumlu lameller ile geometrik olarak kompakt bir alanda düz bir yerde katlama ile ince kanalların temas alanını ve sayısını arttırmak için geliştirilmiş bir yöntemdir.

ACP " Adaptif Sabit Basınç" Sağlayan Sırt Deseni

Lastik yol ile temas eden yüzeyinde optimim ağırlık dağılımı sağlayarak daha yüksek çekiş gücü sağlar.

Mikro Optimize Bileşen Düzeyi

Silica, Softner ve Yüksek moleküler ağırlıklı polimer karışımının mikro ölçekte otimizasyonu ile yaratılan bileşen.

4D Nano Designe

Düşük yuvarlanma direnci, olağanüstü güvenlik ve dayanıklılık, otomobil lastiklerinin hem bugün hem de gelecekte yerine getirmesi gereken üç temel gerekliliktir. Bu alandaki ilerlemeyi sürdürebilmek için mühendisler, parçacık hızlandırıcıları ve gelişmiş simülasyon bilgisayarları kullanarak lastiklerin moleküler yapısına ilişkin öncü araştırmalar yaptılar. Lastikler için kullanılan kauçuk bileşiklerin nano seviyede moleküler yapısını simüle ederek kontrol etmeyi başardılar; Örneğin, lastiğin nerede ve ne kadar gereksiz ısının üretildiğini ve bu gelişimin nasıl en aza indirilebileceğini analiz ettiler. Isı, lastik için enerji kaybını ve dolayısıyla yuvarlanma direncinden kaynaklı olarak yakıt tüketiminden sorumludur. Gelişmiş 4D-Nano Tasarım Teknolojisi, moleküler yapılardaki bu gelişmiş bulgular sonucu geliştirilmiştir. Geleneksel lastik modellerine oranla yüzde beşe kadar yakıt tüketiminde tasarruf sağlar ve lastiğin ıslak zemin performansını önemli ölçüde artırır.

EBATLAR

 • SP WINTER SPORT 500
  • 14"
  • 15"
  • 16"
  • 17"
  • 18"